Meist

MEIE LUGU

Sangar-470x339

KVALITEET DETAILIDES

Tänaseni loome Sangari särgid Eestis. Just nii saame olla kindlad, et särk vastab kõrgele kvaliteeditasemele, mida Sa õigustatult ootad. Õmbleme särgid parimaist kangaist, mille koostises domineerib naturaalne puuvill. Paljud kangad ning suurima hoolega valitud nööbid ja niidid pärinevad Euroopast. Särkide disainis on luksuslikku elegantsi, väljapeetud stiili, enesekindlust ja maitsekat mängulisust. Sangari särki kandes ei pea sa ennast tõestama.Tõeliselt hea särk algab suurepärasest toorainest. Puuvill peab olema pikakiuline, sest vaid sellest saab kududa peenekoelise kanga, mis peab kaua vastu, istub suurepäraselt ja laseb kehal hingata. Hea särgi õmblused on tihedad, nii et ühele särgile võib kuluda 10.000 pistet. Ühtlased kraenurgad, täiuslikud nööpaugud just sellest tunned ära Sangari triiksärgi.

60 AASTAT TRIIKSÄRKE

Sangari ajalugu algab 1956. aastast, mil Eestisse loodi meie piirkonna eesrindlikuim särgivabrik. Pikaajalise eduloo taga seisab peamiselt üksainus vankumatu visiooniga mees – Jüri Kraft.

Saanud vabriku direktoriks juba 28-aastaselt, juhtis ta seda kindlakäeliselt läbi keeruliste aegade. Pühendumise, oskuste ja traditsioonide abil. Krafti nägemus Sangarist oli läbimõeldud ning pikaajaline, mitte kiirele kasumile orienteeritud. Kui teised majandus-languse ajal tootmist kokku tõmbasid, oskas Kraft hoida oma peamist vara – oskustega töötajaid. Ilma nende inimeste ja nende kogemusteta poleks Sangar tänaseks midagi enamat kui tavaline särgitootja.
Mingis mõttes võib öelda, et kõik Sangari särgid on oma looja nägu. Neis on ranget härrasmeest, luksuslikku elegantsi, enesekindlust ja soovi olla täiuslik igas elemendis.
Sangar jätkab kindlat suunda, pakkudes stiili ja kvaliteeti neile, kes peavad ainult parimaid särke endale vääriliseks.

Oscar-470x339